Переклад та завірення документів

Професійний переклад документів є одним з найбільш частих запитів на дану тему в Google. І це не дивно! Оскільки, якщо для художнього тексту, стилістичні зміни можливі то, наприклад, юридичні та спеціалізовані тексти вимагають максимальної філігранності і точності в плані транслітерації і перекладу. Дуже важливо зберегти точне значення термінології, що вживається в документі. Googlе тут не допоможе - комп'ютер (нехай навіть і зі словниковим запасом і можливостями мережі Інтернет) поки що не здатний на те, щоб вникати в сенс перекладного тексту. А перекладачі ТАТ Сenter в Києві точно мають всі можливості, щоб надати Вам високоякісні послуги в даній сфері за адекватну ціну і в найкоротші терміни. Увага до деталей - ось одне з найголовніших наших правил!
 
При перекладі всі документи можна умовно розділити на 2 основні групи:
  • Стандартні документи;
  • Спеціалізовані тексти і документи (3 категорії складності);
Зі списком стандартних і спеціалізованих документів можна ознайомитися тут.
 
Спеціалізовані документи - документи і тексти специфічних тематик різної складності, що використовуються в роботі: юридичні, технічні, медичні документи, IT-вмісту, переклад сайтів і т.д.
 
Наша компанія також надає послуги по завіренню перекладу документів. Документи можна завірити як нотаріально, так і печаткою нашого бюро перекладів. Оскільки наші перекладачі мають відповідні дипломи, ми можемо завіряти переклади Ваших документів з / на всі мови, з якими ми працюємо, а це більше 60 мов !!! З цінами на переклад і завірення документів можете ознайомитися тут.
 

ПРО НАС ГОВОРЯТЬ НАШІ КЛІЄНТИ

Про наше бюро знають не тільки в Києві, а й по всій країні, оскільки якісно виконана робота завжди є запорукою природної реклами. Переклад документів - послуга, яка залишиться актуальною до тих пір, поки в світі існують різні мови і офіційні документи. Саме тому, якщо Вам потрібно швидко і якісно отримати необхідний текст в іншій мовній інтерпретації, ніж оригінал, звертайтеся відразу ж в ТАТ Сenter - ми Вам допоможемо!
 

Відгуки