Уважаемые клиенты, просим обратить ваше внимание на то, что в связи с карантином офис компании не работает. Разместить свои заказы вы всегда можете по телефону, электронной почте и Viber. О встрече, для подачи документов на апостиль, легализацию или для нотариального заверения, мы всегда можем договориться предварительно. Все наши контакты актуальны как и обязательства перед вами. Приносим свои извинения за временные неудобства. Благодарим за понимание. Мы всегда будем рады вам помочь! С уважением, БП ТаТЦентр.

ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ СИНХРОННОГО ПЕРЕКЛАДУ

Для успішного проведення конференцій, переговорів, виставок та різних заходів міжнародного класу Вам знадобляться не тільки перекладачі синхроністи високого рівня, але й якісне обладнання, зазначене для супроводу та технічної підтримки цих заходів. Наявність спеціального обладнання є обов’язковою умовою якісного проведення синхронного перекладу.
 
В комплект обов’язкового обладнання входять:
  • обладнана кабіна (для роботи перекладача);
  • комплект радіонавушників та мікрофонів для перекладачів (для того, щоб власний голос перекладача не заглушував голос оратора);
  • комплект звукопідсилення (за його допомогою переклад подається слухачам в навушники);
  • навушники для слухачів;
  • передаючий радіопристрій з антеною.
Бюро перекладів TАT Сenter пропонує комплект обладнання, що залежить від кількість мов перекладу, а також від площини та особливостей приміщення. Спеціалісти нашої компанії дадуть відповідь на всі ваші запитання та підберуть потрібний комплект обладнання а також запропонують висококваліфікованих перекладачів для будь-якої мови. Весь комплект обладнання відповідає європейським та світовим стандартам.
 
При оренді обладнання зовсім не обов’язково замовляти весь комплект. Наприклад, якщо вам треба тільки навушники для слухачів, ви можете замовити тільки їх. Крім того, залежно від параметрів залу, характеристик стаціонарного обладнання та кількості людей в аудиторії остаточний комплект обладнання для синхронного перекладу може змінюватись.
 
Обладнання для синхронного перекладу представляє з себе складну аудіотехніку, що вимагає участі інженерів-техніків для її встановлення та якісної роботи. Тому ми пропонуємо не тільки варіант оренди відповідної апаратури, але й постачаємо спектр послуг з її кваліфікованого монтажу та подальшого контролю обслуговування.
 
Тим більше, що наша гнучка цінова політика завжди приємно дивує!
 
Співробітники TАT Сenter забезпечать вас повним циклом послуг з підбору, встановлення та контролю обладнання, що дозволить отримати від заходу з використанням нашого апаратного обладнання найкращий ефект, що залишить у вас тільки приємні враження про наше співробітництво.