Уважаемые клиенты, просим обратить ваше внимание на то, что в связи с карантином офис компании не работает. Разместить свои заказы вы всегда можете по телефону, электронной почте и Viber. О встрече, для подачи документов на апостиль, легализацию или для нотариального заверения, мы всегда можем договориться предварительно. Все наши контакты актуальны как и обязательства перед вами. Приносим свои извинения за временные неудобства. Благодарим за понимание. Мы всегда будем рады вам помочь! С уважением, БП ТаТЦентр.

ПІШОХІДНІ ЕКСКУРСІЇ

Ви запланували для іноземних гостей чудову пішохідну екскурсію по столиці України місті-герою Києві? Якщо Ваші іноземні гості воліють побачити місто, бажають пройтися по історичним місцям, відвідати парки, музеї і київські храми — Центр перекладів і тренінгів TАT Сenter — це саме те, що Вам потрібно!
 
TАT Сenter пропонує велике різноманіття екскурсійних програм на будь-який смак. Ми постійно розширюємо спектр наших пропозицій і, звичайно, завжди зможемо порадувати клієнтів новими «екскурсійними» темами.
 
Фахівці TАT Сenter - це висококласні перекладачі-екскурсоводи, віртуозні майстри своєї справи. Наші доброзичливі й чарівні співробітники вміють створити атмосферу комфорту і подбати про те, щоб Ваші колеги відчували себе максимально зручно. Вони не тільки добре знають мову, але і є досвідченими ораторами, володіють хорошим почуттям гумору і бездоганним почуттям такту.
 
Наші пропозиції:
  • послуги досвідченого і кваліфікованого гіда-перекладача, що володіє іноземною мовою (англійською, німецькою, іспанською або іншою іноземною мовою, яка потрібна саме Вашим колегам).
  • ми пропонуємо екскурсійні маршрути різної тривалості (1 година, 3години, 4 години, цілий день).
  • від оглядової пішохідної екскурсії по історичному центру Києва - до спеціально розроблених авторських тематичних екскурсій (історія, архітектура, живопис, видатні особистості, життя яких пов'язане з Києвом, поезія).
Кожна наша прогулянка концентрується на певному куточку міста або темі, розкриваючи багатство історії, культури та архітектури Києва. Наші гіди, щиро закохані в це місто, з задоволенням поділяться своїм цікавими і захоплюючими розповідями про Київ. Ви можете бути киянином, який прожив в місті все життя, або вибирати варіанти для приємно проведеного часу для ваших іноземних колег — ми зможемо вас здивувати та порадувати!
 
Екскурсійні програми, складені співробітниками TАT Сenter, ґрунтуються не на стандартних, вже відомих штампах, а розроблені індивідуально, з урахуванням цікавих, неординарних історичних фактів.
 
Ми прагнемо, щоб кожен наш клієнт отримав нові знання, яскраві враження і максимум задоволення!