Уважаемые клиенты, просим обратить ваше внимание на то, что в связи с карантином офис компании не работает. Разместить свои заказы вы всегда можете по телефону, электронной почте и Viber. О встрече, для подачи документов на апостиль, легализацию или для нотариального заверения, мы всегда можем договориться предварительно. Все наши контакты актуальны как и обязательства перед вами. Приносим свои извинения за временные неудобства. Благодарим за понимание. Мы всегда будем рады вам помочь! С уважением, БП ТаТЦентр.

МИСТЕЦТВО ГОВОРИТИ

Вміння гарно говорити і переконувати важливо для всіх ораторів та продавців. Воно вивчається різними психологами в усьому світі. Адже дар переконливості допомагає при спілкуванні з різними людьми, як в бізнесі, так і в домашніх умовах. Особливо це важливо для міст бізнес-центрів, таких як Київ, де більшість відносин базується в діловому світі.
 
Багато хто вважає, що ораторському мистецтву неможливо вивчитися без певних талантів. Насправді це не так. І це довели різні відомі люди по всій землі.
 
Згідно статистики, кожна третя публічна людина докладала зусиль для виходу на сцену в перший раз. Красномовство – це ремесло, яке кожна людина може опанувати.
 
На даному тренінгу спеціалісти TAT Center проведуть повноцінне навчання даному майстерству. Ми приділяємо увагу кожному з учасників та допомагаємо набути впевненість при розмові. Наші заняття допоможуть вам опанувати кілька технік переконання. Ми відкриємо вам цікаві факти та секрети, які ви зможете використовувати при продажах. Які фрази варто казати, як має бути побудована бесіда. Про що можна говорити, а про що ні. Все це ви знайдете з технік переконання, про які вам розкажуть наші професійні тренери.
 

ОРАТОРСЬКЕ МИСТЕЦТВО – ВАЖЛИВЕ І НЕОБХІДНЕ

Курси ораторського мистецтва допоможуть розвинути потрібний тембр голосу, тональність та висоту. Це допоможе краще завойовувати довіру співбесідника, перетягнути його на свій бік та переконати в будь-якому питанні. Занадто висока тональність може викликати відторгнення, низька – роздратування. Ось тому дуже важливо вміти вірно налаштувати свій голос.
 
Доволі важливим фактором слугує чіткість і краса мовлення. Центр перекладів та тренінгів TAT Center допоможе вам навчитися правильній вимові, легкості та зв’язності слів, які ви вимовляєте.
 
Ораторське мистецтво включає в себе програму з вивчення технік та секретів виступів. Ви навчитесь секретам переконання, зможете зацікавити та переконати різних людей. Дана властивість допоможе при заключенні угод, спілкуванні з партнерами і колегами.
 
Тренінг, окрім основних елементів ораторської майстерності, навчає риториці. За допомогою даного курсу ви зможете засвоїти основи ефективних перемовин, застосування тактики і стратегії при спілкуванні з потенційними партнерами та клієнтами. Знаючи основи, ви будете більш підготовані до різних типів розмов, зможете визначити як треба вести діалог з тою чи іншою людиною. Також ви дізнаєтесь як протистояти маніпуляціям та вірно відноситись до критики. Це допоможе при ділових комунікаціях, в продажах та в повсякденному житті. Курси риторики допоможуть розвинути красномовність, правильно побудоване художнє мовлення.
 
Учасники після тренінгу зможуть правильно переконувати, проводить ділові зустрічі. Вони навчаться проводити переговори, а також продавати послуги і товари не залежно від їх вартості.
 
Курси ораторської майстерності допоможуть вам при виступах, ви зможете виробити вірні підходи до кожної людини, досягнувши потрібного результату. Ви також легко научитесь виходити з конфліктних ситуацій. Тренінг повністю виправдовує свою ціну, що довела більшість з тих, хто пройшов тут навчання.