Уважаемые клиенты, просим обратить ваше внимание на то, что в связи с карантином офис компании не работает. Разместить свои заказы вы всегда можете по телефону, электронной почте и Viber. О встрече, для подачи документов на апостиль, легализацию или для нотариального заверения, мы всегда можем договориться предварительно. Все наши контакты актуальны как и обязательства перед вами. Приносим свои извинения за временные неудобства. Благодарим за понимание. Мы всегда будем рады вам помочь! С уважением, БП ТаТЦентр.

АВТОБУСНІ ЕКСКУРСІЇ

Якщо ваші іноземні партнери приїхали до Києва вперше або не мають достатньо вільного часу, то краще всього замовити автобусну оглядову екскурсію. Центр перекладів і тренінгів TАT Сenter неодмінно подбає про те, щоб автобусна екскурсія по Києву пройшла по самим визначним і захоплюючим місцями міста Києва. Оглядові екскурсії по Києву - це можливість за декілька годин дізнатися максимум цікавої інформації, познайомитися з найціннішими пам'ятками історії та архітектури світового значення.
 
Автобусні екскурсії від TАT Сenter проводяться найрізноманітніших маршрутами: від найпопулярніших визначних пам'яток столиці до маловідомих, але не менш цікавих куточків, незнайомих навіть киянам. Під час наших екскурсій кожен дізнається щось нове і перейметься унікальною атмосферою прекрасного міста.
 
TАT Сenter пропонує послуги тих гідів-перекладачів, які гаряче люблять Київ, знають його таємниці, від стародавніх часів до сьогоднішніх днів, і вміють яскраво, захоплююче піднести їх. Історія, архітектура, мистецтво, релігія, культура, легенди та неймовірні історії, світське життя і розваги – всі ці аспекти гіди-перекладачі розкривають під час проведення екскурсій.
 
Ми працюємо з людьми, які закохані в свою професію, завжди готові відповісти на будь-яке питання, повідати масу цікавих історій, показати найкрасивіші місця і допомогти знайти вихід з будь позаштатної ситуації. Наші клієнти можуть бути повністю впевненими в тому, що гід-перекладач зробить все, щоб подорож була приємною і цікавим, і пізнавальною.
 
У нашій компанії екскурсійне обслуговування передбачено для російських та іноземних туристів (екскурсії англійською, німецькою, французькою і т. д.). За окремим запитом можемо надати послуги гідів-перекладачів з рідкісних мов.
 
Ми віримо, що унікальний стиль проведення екскурсій і високий професіоналізм наших гідів допоможуть Вам відкрити або по-новому побачити прекрасне, загадкове, захоплююче місто Київ.