Бюро перекладів

бюро перекладів
У будь-якої людини, навіть тої, яка володіє іноземними мовами, може виникнути потреба в послугах бюро перекладів як в ділових, так і в особистих цілях. Звернувшись до бюро перекладів ТАТ СENTER, ви в найкоротший термін отримаєте якісний переклад.
 
ТАТ СENTER здійснює всі види перекладів:
  • письмовий з урахуванням лексичних, граматичних та стилістичних особливостей;
  • усний – послідовний та синхронний;
  • on-line-переклад та супровід конференцій;
  • переклад сайтів з локалізацією та адаптацією текстів під пошукові запити.
Центр перекладу та тренінгів TAT Center якісно та швидко перекладе необхідну Вам інформацію за доступною ціною!
 
Чому обирають саме нас?
 
По-перше, ми робимо переклади з 60 мов. Наші лінгвісти – спеціалісти з вищою профільною освітою. Їх надійність підтверджена великою кількістю успішно зданих замовлень.
 
По-друге, додаткова кінцева вичитка текстів нашими редакторами, кожний з яких спеціалізується на відповідній тематиці, виключає помилки та забезпечує високу якість перекладу.
 
По-третє, ваш індивідуальний менеджер контролює виконання замовлення, тому роботу буде виконано точно в обумовлений термін.
 
По-четверте, ви можете безкоштовно замовити пробний переклад (1-2 абзаци будь-якою сторінки завдання) та впевнитись в якості наших послуг.
 
По-п’яте, вартість наших послуг оптимальна. Крім того, у нас постійно діють різноманітні акції, що дозволяє  Вам зекономити без втрати якості.
 
Нарешті, БП «TAT Center» по праву пишається найкращим співвідношенням якості, швидкості та вартості виконаних робіт.
 
Довіра постійних клієнтів TAT Center (найбільші компанії в сфері комунікацій, будівництва, проектування, тощо) підтверджує наш преміум статус та професіоналізм. Ми справді піклуємось про те, щоб Ви отримували найкращу якість перекладеного тексту за вигідною ціною. Індивідуальність підходу до кожного клієнта та повна конфіденційність роботи – ще один плюс для наших клієнтів.
 
Чим зручне Бюро перекладів TAT Center?
 
1. Ми приймаємо замовлення на послуги перекладу зручним для Вас способом: через e-mail, поштою або в офісі в центрі Києва, орієнтовно оцінюємо вартість робіт * та узгоджуємо з Вами термін їх виконання;
 
3. Ми приймаємо плату за послуги: на карту Приват-Банку, на розрахунковий рахунок (при цьому вартість перекладу збільшується на 5%), або сплачувати готівкою з оформленням всією бухгалтерської документації;
 
4. Після перекладу, редакції та корекції тексту ми здійснюємо кінцевий підрахунок об’єму перекладу;
 
5. В обумовлений термін, після внесення остаточної платні, ви отримуєте готовий якісний переклад.
 
*Всі підрахунки здійснюються за об’ємами перекладених текстів з урахуванням кількості сторінок (1 сторінка = 1800 символам з пробілами).  
 
СИНХРОННИЙ ТА ПОСЛІДОВНИЙ УСНІ ПЕРЕКЛАДИ
 
За оцінками спеціалістів, міжнародні перемовини за участю професійних перекладачів в середньому на 75% більш успішні. Тому експерти радять запрошувати для проведення бізнес-зустрічей кваліфікованих перекладачів. Це ще актуальніше, якщо англійська мова не є рідною для когось з їх учасників.
 
Бюро перекладів TAT Center надає якісні послуги професійного усного перекладу з більш ніж 40 світових мов. Для лінгвістичного супроводу офіційних та освітніх заходів, конференцій, перемовин та наукових зустрічей TAT Center підбере перекладачів, які спеціалізуються на потрібній вам тематиці. Ви завжди можете розраховувати на їх професіоналізм та вміння виконувати свою роботу на найвищому рівні.
 
Для рішення своїх бізнес-завдань ви можете скористатись послугами послідовного (з паузами для роботи перекладача) або синхронного перекладу.
 
Ми підбираємо досвідчених перекладачів, які добре знайомі з термінологією, та гарантуємо переклад, комфортний для учасників діалогу.
 
 
Відгуки клієнтів:
 
 
  Я дуже вдячна перекладачам "ТaT Center" за швидке та якісне виконання перекладу документів. Зателефонували пізно вечором, нам відповіли та проконсультували у всіх питаннях, які нас цікавили. О 9 годині ранку все було готове. 
Дякую! :-) 
Гапчич К. 
22.12.2015
     
 
Все було зроблено добре. Роботою задоволенi. Приношу свою подяку Бюро перекладiв та менеджеру Вiталiю.
О.Верук
8.12.2015
 
 
"Благодарю бюро переводов ТАТ ЦЕНТР за оперативность в  выполнении переводов. 
Я разместил заказ в 22:00 и на следующее утро он был готов. Такой оперативности я еще не встречал!
Спасибо за такой сервис!
Буду теперь и впредь обращаться за услугами в Бюро переводов ТАТ ЦЕНТР.

 
С уважением, Ваш клиент Цивенко Алексей (подпись)
 
P.S. Неоднократно выручали с переводчиками в Украине, Китае, ОАЭ. " 
 
 
«Выражаю благодарность Бюро переводов "ТАТ ЦЕНТР" за квалифицированную помощь в переводе специализированного текста медицинской тематики с \ на немецкий язык. Компания подошла ответственно к выполнению моего заказа,  выполнила свои обязательства в полном объеме. Следует отметить профессионализм менеджеров компании и индивидуальный подход. Смело могу рекомендовать Бюро переводов "ТАТ Центр"  как ответственную и надежную  компанию по оказанию услуг перевода.
P.S Особая благодарность менеджеру по развитию компании Кривошеиной Кристине»
Костюченко Алла, 22 декабря 2015