Уважаемые клиенты, просим обратить ваше внимание на то, что в связи с карантином офис компании не работает. Разместить свои заказы вы всегда можете по телефону, электронной почте и Viber. О встрече, для подачи документов на апостиль, легализацию или для нотариального заверения, мы всегда можем договориться предварительно. Все наши контакты актуальны как и обязательства перед вами. Приносим свои извинения за временные неудобства. Благодарим за понимание. Мы всегда будем рады вам помочь! С уважением, БП ТаТЦентр.

Онлайн-переклад вебінарів і веб-конференцій

ЩО ТАКЕ ОНЛАЙН-ПЕРЕКЛАД?

Ви, напевно, вже чули про такі онлайн-сервіси як вебінари і веб-конференції. Останнім часом вони стають все більш популярними. І це не дивно, адже завдяки вебінарам можливо проводити наради, тренінги або презентації. І контактувати з віддаленими філіями і навіть з іноземними колегами і клієнтами.
 
У зв'язку з тим, що багато компаній виходять на міжнародний рівень і їм потрібно бути на зв'язку з іноземними партнерами, необхідно наймати перекладачів для ефективного спілкування. Ось тому на допомогу приходить така послуга як онлайн-переклад.
 
Що ж це за переклад такий? Онлайн-переклад - усний переклад під час заходу (нарада, переговори, презентації) за допомогою інтернету, наприклад, за допомогою таких сервісів як вебінар. Онлайн-переклад може бути як синхронним, так і послідовним, а також багатомовним, в залежності від побажання замовника.
 

ПЕРЕВАГИ ПРОВЕДЕННЯ ВЕБІНАРІВ

Зручність онлайн-перекладу вебінарів або інших онлайн-заходів полягає в економії грошей і часу. Не потрібно витрачати свій час і час перекладача на дорогу, а також витрачати гроші на відрядження і оренду спеціального устаткування для цього заходу. Потрібен лише комп'ютер з можливістю виходу в інтернет.
 
Такі онлайн-заходи також дуже зручні для віддалених слухачів, адже можна брати участь, перебуваючи в будь-якій точці Земної кулі, а також слухати на своїй рідній мові. Також учасники вебінару можуть задавати питання в чаті спікеру і спілкуватися з іншими учасниками.
 

ВЕБІНАР: КОМФОРТ І ЕКОНОМІЯ ЧАСУ

Проведення вебінарів або онлайн-конференцій допоможе Вам істотно заощадити на організації заходу, а також зробить його більш доступним і зручним для віддалених слухачів.
 
Ознайомитися з роботою наших перекладачів під час вебінарів Ви можете на сайті нашого клієнта в розділі вебінари (архів). http://newagebook.club/ru/vebinary.htm#/page/saveGuestRequest

 

Онлайн-переклад вебінарів і веб-конференцій