ЗУСТРІЧ І СУПРОВІД

Центр перекладів і тренінгів TaT Center пропонує своїм клієнтам послуги перекладачів для зустрічі і супроводу ділових груп, туристичних делегацій, а також приватних осіб, що прибувають з-за кордону.
 
Якщо вам потрібен індивідуальний перекладач, який буде перекладати бесіди, розмови, ділові перемовини, показувати місто, надавати культурологічну допомогу, тоді ви неодмінно маєте звернутись до нас! Наші співробітники мають великий досвід міжнаціонального спілкування, проведення зустрічей різного рівня і перекладу в нестандартних ситуаціях.
 
TaT Center надає професійні послуги зустрічі та супроводу іноземних гостей, що включають:
  • зустріч іноземних гостей в місці прибуття;
  • супровід (трансфер) їх до місця проживання та надання допомоги під час реєстрації в готелі ;
  • огляд визначних пам'яток Києва з наданням цікавої інформації про них;
  • здійснення різних видів перекладу під час ділових зустрічей;
  • допомога в пошуку інформації;
  • надання посильної допомоги при виникненні проблем;
  • допомога в подоланні міжкультурних бар'єрів.
Ми піклуємося про свою репутацію, тому гарантуємо пунктуальність, такт, доброзичливе ставлення і професіоналізм наших співробітників. Ми забезпечимо Вашим гостям комфорт і зручність і Вам не доведеться хвилюватися про їх позитивні враження.
 
Наші співробітники чудово орієнтуються в культурі нашої країни та мають багаторічний досвід перекладу. Основні норми бізнес-етики, правила проведення ділових переговорів, вміння вести себе з першими особами організацій притаманні кожному перекладачеві, який працює в Центрі перекладів і тренінгів TAT Center. Презентабельна зовнішність, професіоналізм, оперативність, вміння знаходити вихід з будь-якої нестандартної ситуації - все це притаманне нашим фахівцям.
 
Наші співробітники неодмінно стануть професійними і надійними партнерами Ваших іноземних колег!