Уважаемые клиенты, просим обратить ваше внимание на то, что в связи с карантином офис компании не работает. Разместить свои заказы вы всегда можете по телефону, электронной почте и Viber. О встрече, для подачи документов на апостиль, легализацию или для нотариального заверения, мы всегда можем договориться предварительно. Все наши контакты актуальны как и обязательства перед вами. Приносим свои извинения за временные неудобства. Благодарим за понимание. Мы всегда будем рады вам помочь! С уважением, БП ТаТЦентр.
Психологічні тренінги - один з найбільш потужних мотиваторів для персоналу на досягнення стратегічних цілей організації. Комплексні психотренінги дозволяють ефективно використовувати творчі здібності кожного члена колективу, істотно підвищити рівень доходів і продуктивність діяльності Вашої компанії, за більш короткі терміни досягти суттєвих результатів за всіма напрямами діяльності організації. 
 
Центр перекладів та тренінгів TАT Сenter пропонує широкий вибір тренінгів психологічного спрямування, які включають завдання, області застосування, можливості та методи практичної психології у розвитку організаційного менеджменту Вашої компанії. Наші заняття допоможуть мотивувати учасників на досягнення оптимального балансу work-life, що дозволить ефективно досягати мети в бізнесі, підтримувати внутрішній емоційний комфорт і позитивний настрій всього колективу.
 
Психологічні тренінги від TАT Сenter допоможуть Вам і Вашому підприємству налагодити взаємини в колективі, підвищити рівень відповідальності персоналу, вивчити найбільш оптимальні та ефективні методи ведення бізнесу - з урахуванням особливостей і останніх досягнень в галузі практичної психології. Для вирішення завдань клієнтів ми використовуємо найкращі технології, апробовані та адаптовані до умов вітчизняного бізнесу, а також оригінальні тренерські розробки.
 
Наша мета - сформувати такий стиль корпоративної культури та психології бізнесу, який забезпечить Вашої компанії стабільність, високу прибутковість і стане гарантією її високої конкурентоспроможності.
 
НАШІ ПРОПОЗИЦІЇ:
  • Тренінг раціонально-емоційної поведінкової терапії.  Він допоможе Вашим співробітникам усвідомити, що вони самі в значній мірі створюють свої власні психологічні проблеми, повністю визнати те, що вони здатні самі ґрунтовно впоратися з власними труднощами, працювати над інтерналізацією нових, позитивних поглядів, які включають безліч когнітивних , емоційних і поведінкових методів.
  • Слухай своє тіло. Цей тренінг навчить Вас відчувати себе, покращити  якість нашого життя, поважати себе та інших, жити в гармонії з навколишнім світом і самим собою. Учасники зможуть зрозуміти, що таке Емоція і Почуття, як подолати негативний досвід і знайти бажане стан гармонії. Тут Ваші співробітники отримають інструменти роботи з травматичними переживаннями, а також схеми залагодження стресових і конфліктних ситуацій.
  • Психоенерготерапія. Тренінг з Психо Енерго Ауро терапії (базовий і глибокий ПЕАТ) розкриє секрети технології усунення психоемоційних проблем, розповість про нові напрямки в саморозвитку та самовдосконалення людини. Унікальність методики ПЕАТ полягає в тому, що вона дуже швидко дає конкретні результати у вирішенні проблеми, з її допомогою можна легко вирішити стресові ситуації, небажані емоційні та психічні напруги, страхи, фобії, залежності, навчитися швидко і легко усувати стреси і отримувати емоційну свободу, а також, навчитися інтегрувати в себе, вбудовувати в себе, будь-які бажані позитивні стану та особистісні якості.
Терапевтичні групи та психологічні тренінги від TАT Сenter допоможуть Вашим співробітникам краще розуміти людей, підвищити комунікабельність, ефективно досягати цілей, навчать краще справлятися з психологічними маніпуляціями, отримувати радість від спілкування з сім'єю, знаходити взаєморозуміння з дітьми, отримувати задоволення від роботи, стати впевненіше в собі.
Робота над собою - це тяжка праця, але вона обов'язково принесе результати, про які раніше і не мріялося. Наш навчальний центр підтримає Ваших колег у захоплюючій подорожі назустріч Щастю!