Уважаемые клиенты, просим обратить ваше внимание на то, что в связи с карантином офис компании не работает. Разместить свои заказы вы всегда можете по телефону, электронной почте и Viber. О встрече, для подачи документов на апостиль, легализацию или для нотариального заверения, мы всегда можем договориться предварительно. Все наши контакты актуальны как и обязательства перед вами. Приносим свои извинения за временные неудобства. Благодарим за понимание. Мы всегда будем рады вам помочь! С уважением, БП ТаТЦентр.

ПРОГРАМА ЕКСКУРСІЙ

ДРЕВНІЙ КИїВ

Ви побачите «Мати руських міст». Прогулянка вулицею Володимирською, яка, немов намисто, зібрала більшу частину київських перлин-пам’яток. Це можливість побачити міста перших князів київських разом з їх творіннями, це спогади про язичництво, перші етапи культурного розвитку, про звички та традиції киян. Це маршрут в місце, «з я кого пішла земля руська».
Тривалість: 2-3 години
 

МУЗЕЙ НАЦіОНАЛЬНОї КУЛЬТУРи та поБуТу "ПИРОГОВО"

Можливість подивитися на всі куточки нашої країни в мініатюрі за один день, ознайомитися з культурою та традиціями, прийняти участь в національних заходах та просто гарно провести день на свіжому повітрі. Також після екскурсії ви маєте можливість покататися на конях та запустити в небо повітряного змія.
Тривалість: 3-5 годин.
 

СОФійСьКИЙ СОБОР

Софійський собор це велична споруда часів Київської Русі, пам’ятник, що нагадує нащадкам про велич християнського духу. Під час відвідин Софійського собору людина може торкнутись історії наших предків.
Коли ми говоримо про Київ, серед всіх архітектурних пам’яток Софійський собор займає ведуче місце.
Київський Софійський собор має декілька назв: його ще називають «Свята Софія Київська», «Собор святої Софії», «Національний заповідник Софія Київська» та просто «Софійський музей». Як би ми не називали цей собор, він був та є найвеличнішим пам’ятником давньоруської та візантійської архітектури. Сьогодні Софія Київська знаменита своїм інтер’єром, особливо унікальними за красою мозаїками та багаточисельними фресками 11 століття.
Тривалість: 1 година
 

ПОДіЛ

«З вогню та в воду»: випалений пожежами, постраждалий від дніпровських розливів, розорений ворожими племенами, цей район багаторазово зазнавав горе розрухи. Сьогодні Поділ – один з найпрестижніших районів Києва, пропонує ознайомитися з його історією та демократичним духом.
Тривалість: 4 години.
 

ВЕСЬ КИїВ ЗА 3 години

- Володимирський собор з відвідуванням
- Опера
- Золоті Ворота + Сквер
- Софія  Київська (за бажанням: з відвідуванням або без)
- Андріївський узвіз
- Старокиївська гора
- Пейзажна алея
- Михайлівський Золотоверхий (за бажанням: з відвідуванням або без)
- Арка Дружби Народів
- Поділ (різні варіанти). Програма мінімум: Поштова + Контрактова площі, фонтан Самсон, церква Богородиці Пирогощі, Могилянка, Контрактовий дім, дім Петра Першого, тощо.
Тривалість: 2 години.
 

МУЗЕЙ ВЕЛИКОї вітчизняної ВіЙНи

Меморіальний комплекс «Національний музей історії Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років» був урочисто відкритий на схилах Дніпра в Києві 9 травня 1981 року. В основу будівництва закладено творчій замисел та ескізний проект знаменитого скульптора Е. Вучетича та архітектора Е. Стамо. Територія комплексу перевищує 10 га. В ньому можна побачити монумент Матері-Батьківщини, чашу Вічного вогню, скульптурно-архітектурну композицію “Форсування Дніпра”, площадку військової техніки часів другої світової війни та часів Афганської війни, музей історії ВВВ 1941 – 1945 рр., оглядові площадки та багато іншого.
Тривалість: 2-3 години.
 

МУЗЕЙ АВіАЦії

Велика колекція військової техніки
Джерелами постійного поповнення експонатного ряду музею стали аеродроми, на яких збереглись списані борти – історичні свідоцтва розвитку вітчизняної авіації. Ці машини було приведено в експозиційний стан зусиллями підприємств української авіа промисловості, після чого зайняли своє місце на площадці в музеї.
В ньому більше ніж 70 літаків та гвинтокрилів. А ще – ракети, озброєння, двигуни. Справжній полігон!
Тривалість: 2 години

 

БАБИн ЯР

Відвідування меморіалу "Бабин Яр". В історії ХХ сторіччя це місце двічі становилось центром найбільших трагедій. Назва Бабин яр вписана в історію другою світової війни поряд з Бухенвальдом, Майданеком, Треблінкою. Правду про Бабин яр намагалися приховати фашисти, потім радянські архівісти, які прикрашали історію війни. Майже чверть століття потому селевий потік з Бабиного яру поховав під собою тисячі киян та залишки попередньої трагедії.
Тривалість: 2 години.
 

МУЗЕЙ БУЛГАКОВА

Одна з старіших київських вулиць. Андріївський узвіз, який в’ється між старовинними схилами, збігаючи з висот старовинного Подолу. В кінці минулого сторіччя вулиця забудовувалась заново. Нові будівлі розміщувались гармонійно, затишно та по-своєму гарно. В кожному домі жив який-небудь ремісник або торговець, торгівля проводилась тут же, на місці.
Головною оздобою вулиці до цих пір залишались Андріївська церква XVIII ст. - творіння Б.Растреллі та романтичний дім-замок над літописною горою Уздихальницею. А під нею, на незручній ділянці, київський архітектор І.І. Горденін сто років тому поставив дім № 13. Саме в цьому домі в 1906 росі оселилась сім’я професора Київської духовної семінарії Афанасія Івановича Булгакова.
Тривалість: 1 година

 

хРЕЩАТИК

Хрещатик – це головна вулиця міста Києва. Її довжина складає 1,2 км. Назва вулиці походить від Хрещатого Яра (тобто перехрещеного поперечними балками-ярами). В документах XVII сторіччя вся ця місцевість називалась Хрещатою Долиною. Вулицю було створено на початку XIX сторіччя. До цього часу Хрещатиком йменувалась місцевість вздовж Дніпра, де Володимир Великий хрестив своїх домочадців (в теперішній час там проходить Набережно-Хрещатицька вулиця. Є така версія, що в цій місцевості протікала невеличка ріка Хрещатик, яка була припливом Дніпра.
Тривалість: 1 година.
 

МАРіїНСьКИЙ ПАРК

Заложений в 1874 році за проектом садовода О.Г. Недзельського. Перше гідне місце для відвідування – Маріїнський парк. Кияни полюбляють прогулянки по цьому парку. Коли ви пройдете його наскрізь, ви побачите Маріїнський палац, той самий, на тлі якого інколи Президент України вітає співгромадян з Новим Роком. Лівіше від нього – купол Верховної Ради. Не лінуйтесь та пройдіть до обриву: з оглядового майданчика відкривається чудовий вид на Дніпро та Лівий берег. Поруч з Верховною Радою ви побачите напівкруглу будівлю – це Кабінет Міністрів України.
Тривалість: 2 години.
 

КИїВ В МіНіАТЮРі

Парк «Київ в мініатюрі» — це парк, розташований в Києві на території Гідропарку. В парку, площиною в 1.8 га, виставлені моделі архітектурних об’єктів Києва, виконаних в масштабі 1:33. Ви можете побачити всі пам’ятки м.Києва всього за 30-45 хвилин та дізнатися більше про їх історію. Найближча станція метро – Гідропарк. На даний момент в парку знаходиться 48 міні-макетів. Представлені такі експозиції як Володимирський собор, Київо-Печерська Лавра, Михайлівський Златоверхий монастир, монумент "Батьківщина-Мати" та багато іншого.
Тривалість: 30 - 45 хвилин
 

романтичні історії києва

Об’єкти екскурсії – це головні пам’ятки міста, але акцент робиться не на них, а на людях, які так чи інакше були пов’язані з ними:
Маршрут екскурсії:  
- Володимирський собор з відвідуванням (М. Врубель)
- Опера (О. Петрусенко + М. Лисенко)
- Золоті Ворота + Сквер (А. Вертинський)
- Софія Київська (Б. Хмельницький + Анна Ярославна)
- Андріївський узвіз (Єлизавета Петрівна)
- Старокиївська гора (княгиня Ольга)
- Пейзажна алея
- Майдан Незалежності (Катя Весницька)
- Арка Дружби Народів (Анна Ахматова)
- Поділ (Ф. Ліст та інші)
Тривалість: 3 години.
 
Экскурсии по Киеву.